Pracowity dzień wolontariuszy ŚDM podczas akcji „Pomodlę się za Ciebie”

W pierwszą niedzielę Adwentu w ramach ogólnodiecezjalnej akcji „Pomodlę się za Ciebie” wolontariusze zaangażowani w przygotowania Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii przyjmowali intencje modlitewne, w których będą się modlić podczas czuwań w każdy II czwartek miesiąca. Wolontariusze przyjmowali także ofiary, które będą przeznaczone na zorganizowanie przyjęcia pielgrzymów w parafii w lipcu 2016 r.

Wierni mieli również możliwość pobrania deklaracji przyjęcia pielgrzymów, zapisania się na wyjazd do Krakowa jak i włączenia się w Wolontariat. Na wieczornej, młodzieżowej Mszy Świętej wystąpiła Parafialna Schola ŚDM ubogacając śpiewem liturgie pod przewodnictwem ks. Piotra Irackiego.

O godz. 19.30 wolontariusze spotkali się na modlitwie różańcowej, na której modlili się w intencjach powierzonych im przez wiernych w ciągu całej niedzieli.  Po modlitwie różańcowej odbyło się spotkanie wolontariuszy na którym omówiliśmy aktualne działania sztabu parafialnego a także szkic programu przyjęcia pielgrzymów w parafii.

About author View all posts

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *